Poradnia ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna informuje, że pacjentki, które podpisały deklaracje Koordynowanej Opieki nad kobietą w ciąży nie mogą skorzystać z bezpłatnych świadczeń poradni w naszej placówce w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Opieka ginekologiczna możliwa jest dla takich pacjentek tylko w trybie komercyjnym (odpłatnym).

Poradnia powstała z myślą o zapewnieniu kobietom kompleksowej opieki położniczo-ginekologicznej. Lekarze Poradni sprawują opiekę nad pacjentkami oczekującymi potomstwa od pierwszych tygodni ciąży aż do momentu rozwiązania. W ramach Poradni, u kobiet ciężarnych wykonywane są wszystkie badania zgodnie z zaleceniami NFZ, a także USG 2D oraz badanie KTG.
W Poradni Położniczo-Ginekologicznej diagnozowane są i leczone także pacjentki z problemami nietrzymania moczu, endometriozą, mięśniakami macicy, stanami zapalnymi, guzami narządu rodnego, wadami wrodzonymi, problemami zaburzeń statyki narządu rodnego. Specjaliści poradni kierują do operacji i zabiegów, jak również wykonują badania USG. Kobiety korzystające z Poradni mają dostęp do bezpłatnych badań cytologicznych ogólnych oraz w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Poradnia przyjmuje pacjentów:

  • Bezpłatnie – w ramach kontraktu z NFZ;
  • Prywatnie (koszt wizyty pokrywa pacjentka);
  • Pacjentki posiadające ubezpieczenie u współpracujących partnerów medycznych (weryfikacja przez infolinię)

Kadra lekarska:

  • Lek. Włodzimierz Sieg – specjalista położnictwa i ginekologii
  • Lek. Adam Prądzyński – specjalista położnictwa i ginekologii
  • Lek. Krystyna Kosowicz – specjalista położnictwa i ginekologii